Vila Elektra
Paralia, Olimpska regija
već od
Opis destinacije
Paralia je srce okruga Pieria, na 60 km od Soluna, u neposrednoj blizini planine Olimp i na 6 km od grada Katerini. Gradom vlada prijatna atmosfera, ljubazni domaćini koji odlično govore srpski jezik, niz simpatičnih restorana, bezbroj radnji i peščana plaža koja se pruža duž celog mesta su dovoljan razlog da svoj odmor provedete u Paraliji i da se ponovo vratite u ovo mesto.
- Apartman
- Autobus
- Sopstveni Prevoz
- Plaža > 20m
- Klima
- Kuhinja
- Lift
- TV
- Wifi
- 7 Noćenja
- 9 Noćenja
- 2 Kreveta
- 3 Kreveta
- Cenovnik autobuski prevoz
- Opis smeštaja
- Prevoz
- Program putovanja
- Uslovi plaćanja
- Cenovnik sopstveni prevoz
REDOVNE CENE VAŽE UZ AKONTACIJU OD 30%, OSTATAK DO 7 DANA PRE PUTA ILI NA ODLOŽENO DO KRAJA 2020. GODINE ČEKOVIMA GRAĐANA ILI PUTEM ADMINISTRATIVNE ZABRANE BEZ UVEĆANJA
CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
– smeštaj na bazi 7 ili 9 noći, tj. 8 ili 10 dana u zavisnosti od termina.
– autobuski prevoz modernim turističkim autobusma,
– usluge pratioca grupe
– usluge predstavnika agencije na destinaciji
CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
– doplata za boravišnu taksu, plaća se u na licu mesta u iznosu 0,5€ po danu po danu boravka std/app. (vlasnici imaju pravo da goste ne prime u smeštaj ukoliko odbiju da plate boravišnu taksu)
– obavezno putno osiguranje ( po cenovniku osig. kompanija)
– kao i ostale usluge koje ovim programom nisu pomenute
– doplata za posebno mesto u autobusu 15€ (samo uz blagovremenu prijavu i u slučaju da ima raspoloživih traženih mesta)
– doplata za 1/1 sobu je 70%
POPUSTI ZA DECU:
Jedno dete od 0 do 7 godina u pratnji 2 punoplatežne osobe boravi besplatno u studiu ili apartmanu ali nema svoj ležaj, plaća prevoz.
Dvoje dece do ukupne (zbirne) starosti do 14 god. , koji dele krevet računaju se kao 1 osoba a svako plaća prevoz.
POSEBNE NAPOMENE:
Umanjenje za sopstveni prevoz: 25€ za sezonske polaske, 10€ za pred i post sezonske
Umanjenje kod spajanja smena: 25€ i važi samo za putnike koji su na našem prevozu
VILA Elektra, nalazi se na oko 20 m od plaže, 50 m od crkve na odličnoj lokaciji. Kapaciteti nam se nalaze na trećem spratu- 1/3 std. Svaki studio poseduje kuhinju i neophodno posuđe, terasu, klima uređaj ,TV, Internet (WiFi) uključen u cenu, agencija ne garantuje za brzinu i kvalitet interneta.Studiji imaju pogled ka ulici ili dvorištu.Vila poseduje lift, peškire ne.
OPIS PREVOZA:
Prevoz se obavlja modernim turističkim autobusima, TV, DVD, klima. Okupljanje grupe je 15 minuta pre polaska.
U toku puta je sa putnicima tehnički vodič ( pratioc grupe) koji je zadužen za prelaske granica, smeštaj gostiju i sl. Raspored sedenja u autobusu je određen redosledom uplata aranžmana. Eventualna rezervacija posebnog mesta u autobusu ( napred, pozadi i sl.) se vrši prilikom prijave uz doplatu od 15 evra po osobi. Doplata za posebna mesta ( napred, pozadi, do prozora i sl..) mora se unapred blagovremeno rezervisati, ugovoriti i platiti u agenciji. Agencija ne garantuje raspoloživost zahtevanih mesta ukoliko nisu ugovorena. Doplata još jednog mesta staje po cenovniku iz tabele. Klijent je u obavezi da prihvati mesto po rasporedu sedenja koji je napravila agencija, osim ako nije prilikom rezervacije izvršio doplatu za određeno mesto u autobusu.
1.dan – polazak iz Beograda u 18h, iz Kruševca 20:30h iz Niša u 21:30h. Nocna vožnja uz usputne pauze po potrebi radi osveženja i odmora….
2.dan – …dolazak u jutarnjim casovima. Smeštaj (od 14h ili ranije) i slobodno vreme za odmor i individualne aktivnosti.
8 ili 11. dan– napuštanje smeštaja do 09h. Slobodno vreme do polaska . Polazak u popodnevnim casovima. Vožnja uz usputne pauze.
9 ili 12. dan – …..dolazak na mesto polaska u kasnim vecernjim/ ranim jutarnjim casovima. Kraj usluga
Plaćanje se vrši u ISKLJUČIVO U DINARSKOJ PROTIVVREDNOSTI po srednjem kursu Narodne banke na dan uplate.
Način plaćanja (akcijski cenovnik):
* 30% aranžmana prilikom rezervacije aranžmana. Ostatak do 20.01.2020.
Način plaćanja (redovan cenovnik):
-30% aranžmana prilikom rezervacije aranžmana, ostatak do 10 dana pre puta
-30% prilikom rezervacije, a ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, uz deponovanje čekova, pri čemu se do 10 dana pre puta isplaćuje 60% od ukupne cene aranžmana, a ostatak od 40% do 20.12.2020.
HTN